Dodatkowe Elementy

Płyty najazdowe

W ciągłej sprzedaży posiadamy pokrywy wierzchnie zbiorników betonowych inaczej nazywane płytami najazdowymi dla samochodów osobowych oraz busów do 15 ton.

płyty najazdowe szamba

Włazy żeliwne

W ciągłej sprzedaży posiadamy włazy żeliwne do zbiorników betonowych. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

dekle szamba

Czujniki napełniania szamba

Czujniki, które informują o tym czy nasze szambo jest już napełnione. Dzięki temu nie musisz się martwić o datę wypompowania szamba. Czujnik zasygnalizuje Ci w odpowiednim momencie, kiedy należy to zrobić.

czujniki szamb betonowych

Szybkozłączka

Element montowany z zewnętrznej strony ogrodzenia następnie podczepia się go do wozu asenizacyjnego (szambiarki) dzięki czemu nie ma konieczności wjazdu na podwórko. Rozłączenie i połączenie nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi.

szybkozłączka

Radiowy czujnik poziomu - napełnienia szamba

Nadajnik wysyła sygnał do centralki umieszczonej w domu, kiedy szambo osiągnie poziom ustalony przez użytkownika. Centralka poinformuje Cie o konieczności opróżnienia szamba głośnym sygnałem dźwiękowym. Ponadto konieczność opróżnienia szamba będzie sygnalizowana migającą kontrolką aż do momentu zresetowania komunikatu przez użytkownika za pomocą przycisku umieszczonego na centralce.

czujnik